Baykar Filtre
  • HAKKIMIZDA

    Firmamız Kocaeli’de kurulmuş olup, Toz Tutma Sistemleri, Endüstriyel Filtreler, Makine Sistem Filtreleri,Özel Yapım Sanayi Filtreleri,Jet Pulse Filtreleri,Filtre Torbaları, Filtre Torbaları Tel Kafesleri,Polyester, Kumlama ve Toz tutucu Filtreleri, Toz Boya Filtreleri,Boyahane Filtreleri,Kaset ve Panel Filtreleri, Torba Filtre, Havalandırma Filtreleri, Kartuş ve Su Filtreleri,Gaz Türbin Filtreleri,Yağ, Yakıt, Hava, Hidrolik, Seperatör Filtreleri imalat ve satışını yapmaktayız.


    Yeni ürün tasarlayarak teknolojik gelişmeler ışığında sürekli iyileştirme çalışmaları yapan, Pazar taleplerini doğru yorumlayan ve pazar payını arttıran, iyi eğitimli, çevreye duyarlı, tedarikçiler ile işbirliği yapan, çalışanlarımızı yatırım yapılması gereken değerli varlık olarak gören, toplumsal değerlere saygılı ve çevreye katkıda bulunan, çalışanlara, müşterilere, ürünlerimizin son kullanıcılarına, oluşabilecek tüm riskleri en aza indiren, itinalı çalışanları ile Filtre sektöründe kalite ve hizmet garantisi veren kurumsallaşmış bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


    21. yüzyıla girmekle birlikte, teknolojik gelişmelere ve değişimlere sürekli olarak öncülük eden, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya özen gösteren firmamız, sınırsız hizmet anlayışı ile yüksek kalite ve uygun fiyat ilkesini benimsemiştir. Uzman personel kadrosu ve çabukluğu ile takdirinize layık olacaktır.